rolex-2
257_9311091422484178

خلاصه داستان تمامی سریال ها

سریال ترکی اکیا | خلاصه داستان و قسمت اول تا اخر Kara Sevda داستان و اخر سریال cesur ve guzel جسور و زیبا + معرفی بازیگران عکسهای سریال عشق بهشتی + خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران اتفاقات قسمت آخر سریال هندی جودا و اکبر + خلاصه داستان “سریال جدایی ناپذیر” عکس بازیگران و خلاصه قسمت آخر سریال جدایی عکس های بازیگران سریال پرواز + خلاصه داستان قسمت اول تا آخر عکسها و داستان قسمت آخر سریال عشق حرف حالیش نیست (Aşk Laftan Anlamaz) خلاصه داستان فصل سوم سریال گوزل + اتفاقات قسمت آخر گوزل عکسها بازیگران سریال هندی زبان عشق +خلاصه داستان قسمت اخر آخر داستان سریال عشق اجاره ای سرنوشت تمام بازیگران + عکس بازیگران و آخر فصل دوم سریال شهرزاد + زمان پخش و توزیع شهرزاد ۲ عکس های سریال هرگز تسلیم نمی شوم + خلاصه داستان قسمت اخر خلاصه داستان قسمت آخر سریال دست سرنوشت + اتفاقات آخرین قسمت سریال های عید نوروز ۹۶ – ۱۳۹۶ + زمان پخش خلاصه سریال ماه پیکر ۲ و قسمت آخر فصل دوم سریال ماه پیکر + تصاویر
175_9311031421963770
256_9311091422481117
254_9311081422477293

مصاحبه با سام درخشانی بازیگر سریال آوای باران

مصاحبه با سام درخشانی بازیگر سریال آوای باران

  مصاحبه , سام درخشانی

بازیگر «آوای باران» از استقبال مخاطبان و موفقیت سریال در شرایطی که عده ای با تلویزیون قهر کرده اند و یا با ادعاهای روشنفکری برنامه های صداوسیما را رد می کنند، سخن گفت.
سام درخشانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش خود در سریال «آوای باران» و همکاری با حسین سهیلی‌زاده کارگردان این مجموعه تلویزیونی که این شب‌ها از شبکه سه روی آنتن می‌رود، گفت: من سهیلی‌زاده را از قبل می‌شناختم و حدود ۱۰ سال پیش هم به عنوان مهمان در سریال «روزهای اعتراض» بازی کرده بودم و خیلی دوست داشتم دوباره با وی همکاری داشته باشم.
وی درباره نقش هایی که در این چند سال اخیر بازی کرده است، بیان کرد: من همیشه سعی کرده‌ام نقش های متفاوتی را انتخاب کنم گواه آن هم کارنامه ایست که دارم اما شاید یکی از دلایلی که احساس می شود که در این چندسال اخیر نقش های متنوع تری بازی کرده ام این بوده که بازی هایم بیشتر در کارهای پربیننده بوده است و به همین دلیل تفاوت نقش هایم احساس شده است وگرنه من همیشه به دنبال متفاوت بودن و به چالش کشیدن خودم بوده ام. همیشه هم نظرم این بوده که من به دنیال تجربه‌اندوزی هستم و فکر می کنم فاصله زیادی با نقطه ایده آل خود دارم.
بازیگر سریال «نابرده رنج» درباره بازی های تکراری و یا تیپ سازی های کلیشه ای در آثار تصویری عنوان کرد: بخشی از این تکرار به خود بازیگران برمی گردد که چقدر پخته باشند به طور مثال هرچقدر بازیگری تجربه بیشری داشته باشد نگاهش به خود و حتی به اجتماعش پخته تر است و این نگاه در بازی هم وارد می شود. بخش دیگر این قضیه هم به فیلمنامه ها برمی گردد که باید از این تنوع برخوردار باشند. خوشبختانه من در تلویزیون پیشنهادهای زیادی داشته ام و راحت تر توانسته ام دست به انتخاب بزنم.

مصاحبه , سام درخشانی

درخشانی اضافه کرد: پیشنهادها اما در سینما کمتر بوده و من مجبورم در این حوزه حساسیت بیشتری داشته باشم و حالا منتظر فرصت هستم که بتوانم در یک کار خوب سینمایی بازی کنم. دلیل حساسیتم این است که عده ای همیشه بین سینما و تلویزیون نوعی تفکیک قایل شده اند به نحوی که اگر یک بازیگر تلویزیونی به سینما برود و موفق نباشد همه دلیل این عدم موفقیت را تلویزیونی بودن وی می دانند و من هم چون چند سال است که کار سینمایی نداشته ام، می‌خواهم برای ورود دوباره‌ام به سینما قوی عمل کنم تا در سینما هم بتوانم طرفداران خود را راضی نگه دارم. درواقع برای من مدیوم مهم نیست بلکه رضایت طرفدارانم اهمیت بیشتری دارد.

بازیگر «آوای باران» نظر خود را درباره بازی های این سریال اینگونه بیان کرد: فضای کلی کار هم اکنون برای من بدست آمده است زیرا در اوایل کار فکر می کردم که بعضی از بازی ها درنیامده اما الان فکر می کنم همه کاراکترها سر جای خود هستند. با این حال هربار که بازی های خود را می بینم فکر می کنم که اگر قرار بود دوباره بازی کنم به شکل دیگری آن را ایفا می‌کردم و تغییراتی در کارم می دادم. هم اکنون ما تنها چند قسمت از آنچه که روی آنتن می رود جلوتر هستیم و من فکر می کنم اگر زمان بیشتری داشتیم همین چند مشکلی که ممکن است الان وجود داشته باشد دیگر وجود نداشت.

بازیگر سریال «دارا و ندار» ادامه داد: به‌هرحال فکر می کنم این کار گرفته و مردم آن را دوست دارند مخصوصا در شرایطی که عده ای از مردم با تلویزیون قهر کرده اند و یا فکر می کنند که اگر برنامه‌های تلویزیون را نبینند، روشنفکر هستند این سریال توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند. از طرف دیگر ممکن است بعضی از سریال های تلویزیون ما حرفی برای گفتن نداشته باشند اما فکر نمی کنم سریال های ترکی ماهواره هم محتوا داشته باشند.

درخشانی که پیش از این سریال در «پژمان» بازی کرده بود، درباره تفاوت های این دو کار اظهار کرد: یکی از دلایلی که این کار را پذیرفتم این بود که خواستم بعد از «پژمان» کار متفاوتی داشته باشم حالا هم خوشحالم که کارم در هر دو گرفت و مخاطبان متوجه حضورم در هر دو نقش شدند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان از یک اثر نمایشی که به همراه کامبیز دیرباز در سال آینده برای تئاتر خواهد داشت، خبر داد.

مجموعه تلویزیونی «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمد هاشمی اصل هر شب به جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

مصاحبه , سام درخشانی

ارسال نظر

biography

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

251_9311081422470423

301_9401201428598215

عکس بازیگران

مصاحبه با هنرمندان ایران و جهان