تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن +بیوگرافی

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن +بیوگرافی

بیوگرافی دیموک بازیگر ملکه Daemok در سرزمین آهن,لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن,لی یونگ آه

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن

Biography

Lee Young-ah
بیوگرافی دیموک بازیگر ملکه Daemok در سرزمین آهن,لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن,لی یونگ آه

نام لی یونگ آه
متولد ۱۹۸۴ اکتبر ۲۳ (سن ۲۹)
کشور  کره جنوبی
تحصیلات دانشگاه آموزش و پرورش هانیانگ (B.A. رقص، ۲۰۰۳)
شغل بازیگر نقش مکمل زن
فعالیتدین و مذهب از سال ۲۰۰۳ – تاکنونبودیسم
به زبان کره ای
Hangul 이영아
Hanja 李英雅

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن

بیوگرافی کامل لی یونگ آه

لی یونگ آه (کره ای:؟ 이영아، 李英雅) یک بازیگر زن کره جنوبی و مدل است. او بهترین راه حل برای نقش نگوین جین جو در طلایی، عروس،درام ۲۰۰۸ که توسط ۱۴ قسمت با توجه به محبوبیت خود را تمدید شده شناخته شده است. سریال کره ای در اعتبار های کره جنوبی نیلسون بود در طول ژانویه و فوریه ۲۰۰۸

او همچنین برای نقش در درام تاریخی و پرطرفدار دلگرم پادشاه از پخت، کیم تک گو به عنوان یانگ سکته قلبی، خورشید، علاقه عشق شخصیت اصلی، کیم تک، ماده چسبنده و لزج شناخته شده است. او برای این نقش به همراه یون شیعه یون برنده ۲۰۱۰ کیلوبیت درام جوایز “جایزه بهترین زن و شوهر” را دارند

212140 (3)

فعالیت حرفه ای

لی یونگ آه شروع  بازیگری در زمانی که او ۱۹ ساله بود. او برای اولین بار در SBS TV درام من تو را دوست ، دشمن من و همچنین جوانان در برهنه پا، طلایی اپل و عروسی ظاهر شد. در ۴۲ هنر BaekSang جوایز، او موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن جدید برای نقش خود را به عنوان جوان کیونگ سوک در گلدن اپل .

او همچنین در ظاهر cameo در فیلم هایی مانند شبح داستان ، کارامل ، دو چهره از دوست دختر من قرار داده و قرض صدای او در Dachimawa لی .

در سال ۲۰۰۶ ، او اولین رهبری خود را در یک مجموعه تلویزیونی کردم ، عشق نمی توانید صبر کنید، که در آن او نقش یک ارشد ۱۹ ساله در مدرسه یک دختر که عاشق دانش آموز ضعیف قانون کالج با بازی هنگ کیونگ مین. در همان سال ، او در یک ویدیو موسیقی توسط Eru ظاهر شد، با عنوان عینک سیاه و سفید همراه با کیم هیون – JOONG .

نقش بعدی او در یک درام طلایی عروس در سال ۲۰۰۷ ، که در آن لی نقش عروس جوان از ویتنام بود. به منظور دلجویی از مادر کور او، او مردی ازدواج می کند کره ای برای جستجوی پدرش در کره جنوبی. این نمایش به دست آورد رتبه های TV بالا که منجر به علاوه بر این از ۱۴ قسمت است.

در سال ۲۰۰۸ ، او به عنوان رهبری زن دوم در درام ایل جی مائه که در آن او با بازی بونگ به زودی، یک کلاه بردار خنده دار و احمقانه مربوط به گذشته از سرب مردان ساخته شد. او همکاری ستاره با هان هیو جو ، لی جون دستگاه گوارش و پارک سی هو .

در سال ۲۰۰۹ ، او در درام ملکه چون چو که در آن او با بازی ملکه دائه MOK بود.

در سال ۲۰۱۰، او دوباره یکی از سیم های اصلی در پادشاه از پخت ، کیم تک گو به عنوان یانگ سکته قلبی خورشید بود. [۸] او یک آهنگ در سری عشق با عنوان آیا می خواند . سری به دست آورده رتبه بندی بالا و همچنین در فیلیپین، ویتنام و کشورهای دیگر نشان داده شده است.

پس از موفقیت او در پادشاه پخت ، کیم تک گو ، او بازیگران اصلی در خون آشام دادستان در خون آشام دادستان ۲ به عنوان دادستان ، یو جونگ در پیوست و دوباره.

در سال ۲۰۱۳ ، او در کوتاه ۱۰ قسمت درام بیکار عاشقانه همراه با نم Goong دقیقه ستاره دار . درام به پیروی از داستان عشقفیلمنامه درام بیکار که به پایان می رسد نشست و پس از آن عاشق ، کارگر در مرکز مزایای بیکاری مسئول توزیع چک بیکاری او

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن

لی یونگ آه

لی یونگ آه به عنوان ملکه Daemok در سرزمین آهن

لی یونگ آه

Daemok

بیوگرافی

loading...