کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

ایوان زایتسف +بیوگرافی

ایوان زایتسف +بیوگرافی

بیوگرافی و زندگینامه ایوان زایتسف +عکس,بیوگرافی ایوان زایتسف,زندگینامه ایوان زایتسف,ایوان زایتسف,همسر واقعی ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

Biography

ایوان زایتسف
ایوان زایتسف
شناسنامه
لقب ایوانو
زاده ۲ اکتبر ۱۹۸۸ ‏(۲۵ سال)
پرچم ایتالیا اسپولتو, ایتالیا
قد ۲٫۰۲ m (۶ پا ۸ in)
وزن ۹۲ کیلوگرم (۲۰۳ پوند)
Spike ۳۵۵ cm
Block ۳۴۸ cm
اطلاعات والیبال
پست پشت خط زن مقابل
تیم کنونی پرچم روسیه دینامو مسکو
شماره ۹
تیم ملی
Flag of Italy.svg ایتالیا
Last updated: May 9, 2014

  ایوان زایتسف

بیوگرافی کامل ایوان زایتسف

ایوان زایتسف (به انگلیسی: Ivan Zaytsev) (متولد ۲ اکتبر ۱۹۸۸) بازیکن والیبال دو ملیتی روسی ایتالیایی عضو تیم ملی والیبال ایتالیا و باشگاه دینامو مسکو است.

ایوان زایتسف

حرفه ای

زایتسف در ابتدای بازی حرفه ای خود در پست پاسور بازی می کرد ولی بعد تغییر پست داد.

باشگاهی

اومبریا پروجا اولین تیم زایتسف بود و بعد از دو حضور در پروجا به تیم رم پیوست. در سال ۲۰۰۷ به لاتینا پیوست و بعد از یک سال فعالیت در این باشگاه دوباره به رم برگشت و تا سال ۲۰۱۲ در این تیم بازی کرد. در همین سال قراردادی دو ساله با لوبه بانکا ماچراتا به امضا رساند و با این تیم قهرمانی سری آ و سوپر جام ایتالیا را به دست آورد و در سال ۲۰۱۴ به دینامو مسکو پیوست.

ملی

زایتسف در سال ۲۰۰۸ به تیم ملی ایتالیا دعوت شد. ایوان به همراه تیم ملی ایتالیا در سال ۲۰۱۱ نایب قهرمانی جام ملت های اروپا را به دست آورد و بعد در المپیک ۲۰۱۲ لندن با درخشش خود و دیگر بازیکن های ایتالیا مدال طلا المپیک را به گردن آویخت. در سال ۲۰۱۳ نیز زایتسف سومی لیگ جهانی را به کارنامه خود اضافه نمود و در این دوره از مسابقات لیگ جهانی به عنوان امتیازآورین بازیکن و بهترین اسپک زن انتخاب شد.

ایوان زایتسف

افتخارات

فردی

  • باارزش‌ترین بازیکن سوپر جام ایتالیا ۲۰۱۲
  • بهترین اسپک زن لیگ جهانی ۲۰۱۳
  • بهترین سرویس زن قهرمانی اروپا ۲۰۱۳

شخصی

مادر وی ایرینا پوزدنیاکووا شناگر اهل شوروی و پدرش ویاچسلاو زایتسف بازیکن سابق تیم ملی والیبال روسیه بود که برای اتحاد جماهیر شوروی در بازی‌های المپیک تابستانی در سال ۱۹۷۶ به میدان رفت و در بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۸۰ مدال طلا را به دست‌ آورد. تفریحات مورد علاقه ایوان زایتسف، غذا خوردن و بازی‌های کامپیوتری است و همچنین به ورزش تنیس هم علاقه دارد. زایتسف به دلیل بازی قدرتی و مدل موهای خود مشهور است. زایتسف در ۱۸ مه ۲۰۱۳ با اشلینگ سروچی ازدواج کرد.

ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

London Olympics Volleyball Men

ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

ایوان زایتسف

loading...