حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

خلاصه داستان سریال عفت

خلاصه داستان سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت

موضوع سریال در مورده دختری هست به نام عفت که پدره سنتی و سخت گیری داره که شغلش قصابی هست و یه خواهره کوچیکتر از خودش داره به نام نعمت!

 

عمه ی عفت ،سر خدمتکار خونه ی “علی احسان”هست،علی احسان و خواهرش دیلک و برادرش تو یه خونه ی خیلی بزرگ زندگی میکنن که خیلی وضع توپی دارن،علی احسان نامزدی داره که رابطه ی سردی دارن و در حقیقت میشه گفت یه رابطه ی تموم شدس از نظره علی احسان.عفت از طریق عمش که دنبال کار هست ،به این خونه برای خدمتکاری اورده میشه.علی احسان شخصی بسیار بسیار خاکی هست و تمامی خدمتکار های خونش رو مثله یه خونواده ی خودش میبینه ،دقیقا برعکس خواهر و برادرش.  برادره علی احسان ،شخصی معتاد و لا ابالی هست که چندین بار به خدمتکار خونه قصد تجاوز داشته و خدمه ی بیچاره از ترس خواهر علی احسان،خبر چینی برادر کوچکتر رو به علی احسان نمیده،تا اینکه روزی که این عمل تکرار میشه،عفت سر میرسه و با چوب تو سره طرف میزنه.این موضوع وقتی به گوش علی احسان میرسه،بجای ناراحتی از عفت تشکر میکنه و برخورد جدی با برادرش میکنه و حتی تا چند روز تو بیمارستانی بستریش میکنه(لازم به ذکره این برادر با نامزد قبلی علی احسان رابطه داره و وانمود میکنه دوسش داره)

 

 

 

خلاصه داستان, سریال عفت

  از طرف دیگه عفت،دوست پسری به نام جمیل داره که جمیل متاسفانه یه روز نمیتونه خودش رو نیگه داره و به عفت تجاوز میکنه،عفت سعی میکنه فراموشش کنه ولی وقتی میبینه هنوز دوسش داره و مهمتر از اینکه حامله شده،دوباره با جمیل دوست میشه و جمیل قول ازدواج بهش میده.

 متاسفانه جمیل مشکلات مالی که بهش فشار میاره،نمیتونه به قولش عمل کنه.از طرفی عفت دوستی داره به نام بتول که عاشق جمیل هست و خوانوادش وضعشون تقریبا خوبه،پدر و مادره بتول که خبر از دلدادگی دختر یکی یکدونشون به جمیل دارن،به سمت جمیل میرن و با وعده ی دادن بدهی هاش ازش میخوان با بتول ازدواج کنه.و جمیل هم اینکارو میکنه.از طرفی پدره عفت وقتی میفهمه عفت حامله هست اونقد کتکش میزنه تا بچش سقط میشه و از طرفی وقتی میفهمه این بچه در صورته تمایل دخترش نبوده و حاصل تجاوزه و وقتی میفهمه کاره جمیله ،روزه عروسی جمیل و بتول،روی جمیل چاقو میکشه و به زندان می افته ولی جمیل بعده به هوش اومدن از شکایت صرفنظر میکنه!

 در ادامه ی ماجرا یواش یواش علی احسان عاشق عفت میشه و ماجراهای دیگه ای شکل میگیره در رابطه با زندگی جمیل و عفت.دقیقا نمیشه همه ی کجای سریال رو با دقت توضیح داد،باید واقعا دید.

 

 

 

خلاصه داستان, سریال عفت

و اما خلاصه قسمت آخر

خلیل بچه را به عفت و جمیل می دهد و به انها میگوید که چیچک فرزند واقعی انهاست جیمل به این خاطرکه چند سال انها را زجر داده حسابی خلیل را کتک می زند. چیچک که دلتنگ خلیل است از خانه فرار می کند به نزد خلیل می رود اما خلیل او را برمی گرداند اما باز چیچک افسرده می شود محمت که از مادرش شنیده که چیچک خواهر اوست این موضوع را به چیچک می گوید چیچک غذا نمی خورد عفت به خلیل زنگ میزند اما خلیل از غفلت عفت استفاده می کند و چیچک را می دزدد. اقا عارف هم می میرد و بیشتر ثروتش را به ارزو می دهد اما ارزو می گوید که من دوست ندارم از پول او استفاده کنم. نعمت هم عاشق رییس دکترش شده است و قرار است با هم بیشتر اشنا شوند. بابای خلیل بعد از تماس خلیل به در خانه می رود و به عفت می گوید که خلیل در هتلی بیرون شهر است عفت می رود و از ان طرف عمه عفت به جمیل زنگ می زند که جمیل هم به دنبال عفت می رود. عفت بچه را برمی دارد برود که خلیل با اسلحه او را نشانه می گیرد جمیل از پشت می رسد و با هم درگیر می شوند عفت اسلحه را برمی دارد و می بیند که خلیل چاقو را در اورده تا جمیل را بزند شلیک می کند اما به جای خلیل تیر به جمیل می خورد و می میرد. و داستان تمام می شود واقعا بسیاربد تمام می شود داستان . و همه جماعت نسوان شهر شامل عفت و نیل و بتول و ان زن که در بار کار می کنند و کل زنان عاشق شهر در سوگ جمیل خان می نشینند.

بچه ها فیلمنامه های ترکی خوب شروع می شود مثل همین سریال عفت اما بعد انقدر فیلمنامه به بیراهه می رود و کش دار می شود که خاطرات خوب اوایل سریال را از بین می برد سریال عفت هم تا ازدواج عفت با علی احسان جالب بود اما بعد داستان دچار اشفتگی شد تغییر ناگهانی علی احسان از مردی مهربان و انسان دوست به هیولایی که همش جمیل و عفت ر ا اذیت می کند بسیار ناگهانی و غیرباور بود جمیل در ابتدا شخصیت بدی بود که بعد شد فرشته سریال و علی احسان شخصیت منفی سریال شد. ومن همچنان مانده ام که با کارهایی که نقش عفت انجام می داد و کلا غیر اخلاقی بود چرا باید نامش عفت باشد و کلا عفت خانم دائم در حال بی عفتی بود. جالب انکه اخر داستان اگر ادامه داشت حتما عفت با خلیل فرار می کرد و زن خلیل می شد .

 

 

خلاصه داستان, سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت,خلاصه داستان سریال های ترکی

 

خلاصه داستان, سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت,خلاصه داستان سریال های ترکی

 

خلاصه داستان, سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت,خلاصه داستان سریال های ترکی

 

خلاصه داستان, سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت,خلاصه داستان سریال های ترکی

 

خلاصه داستان, سریال عفت

خلاصه داستان, سریال عفت,خلاصه داستان سریال های ترکی

 

 

loading...