تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان ۹۳ می بینیم

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  ۹۳ می بینیم

سریال های مناسبتی ماه مبارک رمضان با حضور چهره های تئاتری و تلویزیونی و سینمایی در حال تولید است.

_____________________________________

در حالی که زمان زیادی تا آغاز ماه مبارک زمان باقی نمانده است طبق سنت جا افتاده در رسانه ملی شبکه های مختلف تلویزیون در حال تدارک سریال ها برای این ایام هستند تا اوقات و لحظات خوبی را برای روزه داران مهیا کند .در سریال های رمضانی امسال حضور چهر ها در سریال ها بسیار دیده شد.

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم

آنا نعمتی در بخش‌هایی از سریال جاده قدیم به عنوان یک بازیگر در نقش خودش جلوی دوربین رفت که این بخش‌ها در روزهای گذشته ضبط شده است. این سریال قرار است به عنوان سریال مناسبتی یکی از شبکه ها در ایام ماه مبارک رمضان پخش شود.

 

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم

یکتا ناصر در سریال جادهی قدیم نقش یه دختر روستایی به نام زینت را بازی می کند.

 

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم

مهدی سلطانی پس از تجربه موفق «دیوار» این بار باز هم مقابل دوربین مقدم قرار می‌گیرد و نقش عبدی را بازی می‌کند. فردی که به نظر نمی‌رسد شخصیت مثبتی باشد و میانه‌های قصه حذف می‌شود اما یک نکته در خصوص او علاقه و تسلطش در هنر «کاغذ و تا» است و سلطانی با گریم متفاوتی این شخصیت را بازی می‌کند. او هم چنین در سریال هفت سنگ هم ایفای نقش داشته است.

 

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم

ثریا قاسمی نقش مادربزرگ را در سریال فاخته بازی می کند این سریال کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که در ۳۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

آتنه فقیه نصیری در سریال شمعدانی هنرنمایی می کند این مجموعه داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است. این سریال در ژانر کمدی قرار می گیرد.
عبدالرضا اکبری نقش پدر را در سریال فاخته بازی می کند این سریال کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که در ۳۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

 

کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان  93 می بینیم 787700 878700

مجید صالحی در سریال مدینه کاری از سیروس مقدم به ایفای نقش می پردازد

 

 

 

 

loading...