دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

آلبوم عکس بابک جهانبخش همراه بیوگرافی

آلبوم عکس بابک جهانبخش همراه بیوگرافی

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (1)

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم آلمان) بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران است.

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (2)

های بابک جهانبخش,زندگینامه بابک جهانبخش,عکس و بیوگرافی بابک جهانبخش,بابک جهانبخش و همسرش,بابک جهانبخش و فرزندش,بابک جهانبخش بیوگرافی

تصاویر بابک جهانبخش

 

و از ۵ سالگی نوازندگی پیانو را زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بخوم آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و پس از بازگشت به ایران علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد . پدر یکی از دوستان او استاد مسعود میردامادی صدای او را شنید و با تایید استعداد و صدای بابک جهانبخش بهترین مشوق او شد و این باعث شد تا بابک جهانبخش شروع خیلی حرفه ای را آغاز کند و دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد که در آن زمان با تایید محمد علی معلم همراه بود و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود ، در اوایل ، موسیقی بابک جهانبخش سبک پاپ سنتی را دنبال می کرد اما به پیشنهاد یکی از اساتید موسیقی تغییر سبک پاپ سنتی به پاپ را به او دادند و با پذیرش این پیشنهاد باعث شد تا چند سالی وقفه در فعالیتهای او بیفتد اما در این مدت او به آموزش و فراگیری دیگر دوره های موسیقی پرداخت و سرانجام در سال ۸۲ تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال ۸۴  در سن ۲۰ سالگی بعد از مدتی وقفه تصمیم گرفت مجموعه ای تحت عنوان چی شده؟ را جمع آوری کند. او آلبوم چی شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (3)

بابک جهانبخش در رزومه کاری خود اجرای چند تک آهنگ مناسبتی را نیز داردکه آنها در آلبوم هایی با نام هشت ، خاص و …… ارائه شده است همچنین او چندین تیتراژ تلویزیونی و سینمایی را نیز اجرا کرده است .

او با برگزاری کنسرت های فراوانی در ایران و خارج از کشور تجربه بسیار خوبی در زمینه اجرای زنده دارد .
بابک جهانبخش هم اکنون در حال تهیه و انتشار آلبوم پنجم خود با نام من و بارون است که این آلبوم ، آلبوم متفاوتی از او خواهد بود ، این آلبوم به تهیه کنندگی محمد رضا خانزاده مدیر برنامه خود و مدیر عامل شرکت اکسیر نوین در حال تهیه می باشد .

آثار بابک جهانبخش:

آلبوم ها:

آلبوم باغ بلور

آلبوم چی شده

آلبوم احساس

آلبوم بی نام

آلبوم زندگی من

آلبوم من و بارون

آلبوم اکسیژن

آلبوم مدار بی قراری

با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از بابک جهانبخش را مشاهده کنید.

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (4)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (5)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (6)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (7)

جهانبخش و همسر و فرزندش

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (8)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (9)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (10)

 

Albums-Photo-B.-J.-with-Picture (11)

 

 

loading...