باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

شهید سیدحسن واعظى + وصیت نامه

شهید سیدحسن واعظى + وصیت نامه

 

Martyr-Hassan-preacher-will-a

فرازی از وصیت نامه شهید سیدحسن واعظى

اى روساى مملکتى و مسئولین از یکایک شما خواهش می کنم که اگر این مسئولیت بزرگى که بردوش شماست و باکمال رغبت نمى توانید انجام بدهید واگذار به اشخاص مورد اطمینان کنید.

بیوگرافی شهدا ، زندگینامه شهدای ایران,بیوگرافی شهدا ، زندگینامه شهدای ایران,بیوگرافی شهدا ,زندگینامه شهدا ,شهیدان,شهدا ,رزمندگان

تاریخ ‌تولد :۱۳۱۴/۶/۵ تاریخ شهادت:۱۳۶۳/۱۰/۱۰

فرازی از وصیت نامه شهید سید حسن واعظی

۱٫ بعد از حمدى بى پایان از الطاف و رحمت هاى الهى خصوصا نعمت ارزانى داشتن اسلام و قرآن و تشیع و امامت و ادامه آن یعنى اصل مسلم اسلامى از ولایت فقیه. ۲٫ از خانواده می خواهم که از پیش گاه خداوند بخواهید شهیدى که براى بارور شدن انقلاب اسلامى داده اید و این قربانى ناقابل که در راه ولایت فقیه داده اید را قبول فرماید. ۳٫ همیشه صبور باشید تا دیگران نیز از شما سرمشق بگیرند و همیشه با دل شکسته و با تعهد به اسلام از خداوند نابودى دشمنان اسلام را خواهان باشید در فکر اسلام باشید که اسلام در خطر است. ۴٫ فرزندانم شما موقعى فرزندانم هستید که به آنچه اسلام و پیامبر اسلام گفته است عمل کنید. ۵٫ همسرم تو خود میدانى و عامل آن هستى که یک مادر خوب در این کلبه کوچک و محقر مى تواند دانشگاهى اسلامى بسازد فرزندان را بسازد و تربیت کند که دنیاى اسلام را آباد کند و شرایطى لازم است که امیدورام خداوند به آبروى جدتان زهرا (سلام الله علیها) یار و یاور شما باشد. ۶٫ وحدت را حفظ کنید و با شرکت در نماز جمعه که بزرگ ترین سلاح مى باشد ضربه محکمى بر دهان ابر قدرت هاى جهان خوار بزنید. این هدیه خدا را تنها نگذارید. ۷٫ از نماز شب کوتاهى نکنید که این راهى است براى رسیدن به کمال انسانى. ۸٫ اگر از کشته شدن من باخبر شدید خواهش مى کنم خوشحال بوده و به جاى تسلیت به خانوداه ام تبریک بگویید. ۹٫ به یاد حسین زهرا (سلام الله علیها) و اهل بیت غریبش گریه کنید. وقتی که مرا از تابوتم برمى دارید و در خاک مى گذارید براى شهادتم به یکدیگر تبریک بگویید. ۱۰٫ برادران پاسدار، سعى کنید از انقلاب اسلامى و گسترش آن برمبناى ایدئولوژى اسلام اصیل خواسته هاى جمهورى اسلامى و در راس آن فقط ولایت فقیه را خوب پاسدارى کنید. ۱۱٫ سعى کنید سپاه را در کالبد تشکیلات به پیش ببرید چرا که به گفته شهید مظلوم بهشتى انقلاب که فاقد تشکیلات باشد پایه هایش فرو مى ریزد. ۱۲٫ اى امت اسلامى، هرگز فریب منافقین و روشنفکران غرب زده و شرق زده را نخورید و روحانیت مبارز را حامى باشید. ۱۳٫ اى روساى مملکتى و مسئولین از یکایک شما خواهش می کنم که اگر این مسئولیت بزرگى که بردوش شماست و باکمال رغبت نمى توانید انجام بدهید واگذار به اشخاص مورد اطمینان کنید. ۱۴٫ در پایان خدایا بسوى تو مى آیم مرا در جوار رحمت خود سکنى ده.

شب بیست و یکم رمضان مورخ /۶۳/۱۰/۴ اذان صبح

 

 

loading...