شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

تصاویری از شقایق ثامن همراه بیوگرافی کامل

تصاویری از شقایق ثامن همراه بیوگرافی کامل

 

Pictures-of-anemone-Samen-and-Bio-K (5)

بیوگرافی شقایق ثامن

زیبایی یکی از مزیت های دیده شدن و شناخته شدن در بین عموم مردم و اطرافیان است و گاهی باعث پیشرفت یک شخص و محبوب شدن آن می شود . یکی از افرادی که با خوش اقبالی فراوان و به خاطر چهره ی زیبایش مورد توجه مردم قرار گرفته است شقایق ثامن ملقب به کلودیا لینکس است . او به خاطر زیبایی فوق العاده اش توانست در دو سالگی در یک تبلیغ تلویزیونی حاضر شود و توجه مردم کشور نروژ را به خود جلب کند و این آغاز راه مدلینگ این دختر ایرانی شد. در این مقاله از سایت بیوگرافی آکاایران به بیوگرافی شقایق ثامن مدلینگ و بازیگر هالیوودی به همراه تصاویری از این بازیگر می پردازیم.

Pictures-of-anemone-Samen-and-Bio-K (1)

دل های معروف جهان,مدلینگ,بازیگری,بازیگران زن ایرانی,شقایق ثامن,کلودیا لینکس,زندگینامه کلودیا لینکس,بیوگرافی کلودیا لینکس,تصاویر کلودیا لینکس

تصاویر شقایق ثامن

محل تولد: ایران، تهران
محل سکونت: لس آنجلس
روز تولد: هشتم آگوست
شقایق ثامن ملقب به کلودیا لینکس در سن دو سالگی در مطب دندانپزشکی مادرش (در نروژ) بود که با کاترین کرینبورگ ملاقات کرد.کاترین از هویت و زیبایی فوق العاده ی کلودیا حیرت زده شده بود.
کاترین با کلودیا صحبت کرد و در آخر ازش پرسید که آیا امکانش هست در تبلیغات تجاری جدیدش که قراره برای بچه ها بسازه شرکت کنه.مادر کلودیا موافقت کرد و بزودی کلودیا به عنوان یک دختربچه قابل ستایش در سراسر اروپا شناخته شد.

 تبلیغات تجاری ، شوهای تلویزیونی و بازی در تئاتر نتیجه شهرت شقایق بود. در ۵ سالگی شقایق ثامن به همراه مادر؛ پدر و برادر بزرگترش به تورنتو مهاجرت کردند و تورنتو جایی بود که کلودیا تونست زندگیشو به عنوان یک دختر بچه بازیگر ادامه بده. (که البته هیچ کس تا حالا هیچ عکسی از تبلیغات شقایق در دوران کودکیش ندیده و شاید این صحبتها و هیاهوها فقط جنبه تبلیغاتی داشته باشه.)
کلودیا در ۱۵ سالگی توسط شرکتهای مشهور از جمله الیت و لیوایز کشف شد و از اون موقع بود که به عنوان یک مدل مشهور شناخته شد.

Pictures-of-anemone-Samen-and-Bio-K (2)

پس از مدل شدن و بازیگری “کلودیا” در سن ۲۰ سالگی نخستین آلبوم خودش را به اسم  ” شقایق ” وارد بازار کرد و بلافاصله به یک ایرانی محبوب تبدیل شد شقایق در یک فیلم هالیوودی به نام legion of the dead در نقش ملکه مصر بازی کرد و همچنین در قسمتی از سریال The West Wing در نقش Miss Word هنر نمائی کرد.

شقایق این اواخر با یک فیلم بالیوودی قرار داد بسته و در حال بازی کردن در این فیلم که به زودی به بازار می آید و بعضی ها معتقدند که میتونه حتی جای آشواریا رای را در سینمای هند بگیره و خود آشواریا طی یکی از مصاحبه هایش گفت وقتی شقایق رو دیدم اول فکر کردم که هنرپیشه هندی و خیلی نگران شدم ولی وقتی فهمیدم که ایرانی خیالم راحت شد و الآن اگه قرار باشه با هم فیلمی بازی کنیم در نقش خواهرش بازی میکنم چون ما از نظر ظاهری خیلی شبیه هم هستیم.

Pictures-of-anemone-Samen-and-Bio-K (3)

 

Pictures-of-anemone-Samen-and-Bio-K (4)

 

 

loading...