قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

سیاسی شدن حسام نواب صفوی در صفحه شخصی

سیاسی شدن حسام نواب صفوی در صفحه شخصی

شوخی های سیاسی حسام نواب صفوی ! + عکس

شوخی های سیاسی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون که از زمره وکلای ایران است، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، از مردم خواست تا شوخی های سیاسی اش را جدی نگیرند.

Nawab-political-of-Hesam-Safavi-on-page-personal

وی نوشت:

” شوخهای سیاسی من را جدی نگیرید، من آدم سیاسی نیستم……

اخیرا در بعضی از پستهای بنده شوخیهای سیاسی دیده اید، اگر با رییس جمهور کره شمالی تلفنی حرف زدم و جای کلاهکهای هسته ای کشورش را به من گفت،اگر جان اف کندی به خواب من آمد و بالاخره خودش گفت در بیست و دوم نوامبر هزار و نهصد و شصت وسه در دالاس چطوری ترور شده و چرا تا امروز به این پرونده رسیدگی نشده؟؟

اگر به آقای پوتین نامه نوشتم،اگر با آدلف هیتلر در گرمابه ای در خیابان لاله زار عکس سلفی گرفته بودم ،اگر الویس به خوابم آمد،اگر پیامکی از دیار باقی از چرچیل دریافت کردم و نوشته بود چطور تونست ژاپن را راضی کنه با بمباران بندر پرل هاربر هاوایی آمریکا رو وارد جنگ جهانی دوم بکنه،اگه در تلگرام استالین برایم نوشت چرا وارد خاک ایران شد و چی شد بی سر وصدا رفت، اینها همه شوخیست وبعلت اینکه اینجا صفحه شخصی من میباشد و بمنزله قسمتی از خانه ام است.

اگر در خانه شخصی خودم هم نتوانم شوخی کنم دیگر چه باید بکنم؟؟مسلما در هر جای دیگری به غیر از این صفحه ،چه در خبرگزاریها وچه در جلوی دوربین سخنان من کاملا جدی است .از طرفی با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی کهن و اولین نشانه های تمدن بشری است و اینکه دارای طبیعتی چهار فصل میباشد ،میتواند اولین گزینه برای هر توریستی باشد.پس آرزویم اینست با ورود بالای توریست اصلا نیازی به پول نفت نداشته باشیم .

ضمنا نامه نوشتن خواب دیدن پیامک از دیار باقی و چت کردن وهرگونه ارتباط با سیاستمداران و مشاهیر جهان و به نوعی مصلحت را بیان کردن، اختراع خودمن است و حق کپی رایت محفوظ است و پیگری میکنم سپاسگزارم.”

loading...